Uudised
 • STIHL HOOLDUSKAMPAANIA 2017

   

  Loe edasi ...
 • STIHL D-Line akuseadmed

  Olenemata aia tüübist ja suurusest on seal alati midagi teha ning töid ja ülesandeid on erinevaid. Nüüdsest on loominguliste ja spontaansete kiirete ja lihtsate aiatööde teostamine veelgi lihtsam tänu akuga aiatööriistadele. Ja seda eriti väiksemates koduaedades, kus uued STIHL D-Line tooteseeria sisseehitatud akudega hekipügajad, trimmer ja puhur on kasutamiseks kohe valmis. Kõik tooted (va HSA 25) on varustatud eemaldatava turvalülitiga, et näiteks lapsed ei saaks omale viga teha.

  Murukäärid

  31.08.2017 Loe edasi ...
 • iMow robotniidukite valik on laienenud

  VIKING iMow robotniidukite tootevalikus on mudeleid igasuguse suuruse ja kujuga aedadesse, kuni isegi 4000m2 suurusega pindadele

  Mida lühemat aega teie robotniiduk iMow töötab, seda kiiremini saate oma muru jälle vabalt kasutada. Näide: 500 ruutmeetrist murupinda niidab mudel MI 422 ideaaltingimustes kõigest 10 tunniga nädalas. Seda tänu nutikale akutehnoloogiale. Akud on võimsad ning tänu sellele on ka VIKING iMow robotniidukite järjestikune tööaeg pikk, kui aga on vaja niitmise keskel akut laadida, toimub see kiirelt ilma tööd märkimisväärselt takistamata.

   

  30.05.2017 Loe edasi ...
 • MURUTRIMMERITE KEVADKAMPAANIA!

   

  Murutrimmer STIHL FS 38 - 159 eur

  Võimsa ja uuendusliku lahendusega 2-MIX mootor, mis tagab parima võimsuse ja kaalu suhte ning niitmistulemuse. AutoCut 5-2 trimmipea - trimmipead töötamise ajal vastu maapinda lüües pikendatakse trimmitamiili automaatselt. Trimmitamiili peale kerimiseks, ei ole trimmipead vaja avada, vaid tamiili lisamine käib trimmipea nuppu keerates. Pika kasutuseaga seade, mis sobib muru trimmerdamiseks koduaias ja selle ümbruses.

  Võimalik paigaldada plastikteradega PolyCut trimmipea, mis võimaldab ka tugevama heina niitmist ning kulub vähem, võrreldes trimmitamiiliga. (Ei kuulu komplekti) Lisana on võimalik osta üleõlarihm, käte koormuse vähendamiseks.

   

  29.05.2017 Loe edasi ...
 • XTREEm CUP 2017 Eesti meistrivõistlused Rakveres

  Eesti meistrivõistlused toimuvad sel aastal taas Rakveres. Rakvere turu platsil toimuvatest võistlustest võtab osa Eesti paremik ning lisaks Läti, Soome, Leedu ja Valgevene koondised. Võistlusprogramm on tihe ning vaatamist, uudistamist ja tegevust jagub nii suurtele kui väikestele fännidele. Väiksed fännid saavad omale vinged näomaalingud, suured fännid saavad kätt harjutada saeketivahetuses, grammiklotsi saagimises ning teadmised proovile panna viktoriinis ja pealtvaatajamängudes! Pealtvaatajate vahel loositakse välja Forestplusi poolt ka vinge STIHLi mootorsaag MS 170! Kogu päevast on otseülekanne ka DelfiiTV's. Ülekande toodab Rockstick Production. Täpsem info www.metsainfo.ee 


  Lisaks toimuvad samal nädalalõpul Rakvere Linnapäevad, mis pakub mitmekesist kultuuriprogrammi, konstertide, töötubade, ekskursjoonide ja laatade näol.
  Täpsem info www.rakvere.ee

  Raievõistluste programm:

  08.30 - langetamine metsas (koht täpsustub)
  09.00 - 15:00 - väljakualad Rakvere turuplatsil

  *täpsussaagimine 

  *ketivahetus
  *kombineeritud järkamine

  15.00 - 16.00 - laasimine
  16:00 - 17:00 - teatevõistlus 
  18:00 - päeva kokkuvõtted
  21:00 - afterparty ja autasustamine Klubis Mjau

   

  29.05.2017 Loe edasi ...
 • KUIDAS TERITADA SAEKETAST?

   Nii nagu STIHLi saekettide puhulgi, on ka saeketastele mõeldud teritusvahendid töötatud välja ja arendatud koos saeketaste tootmisega. See tähendab, et kõik saeketaste teritamiseks mõeldud STIHLi tarvikud sobivad ideaalselt just STIHL saeketastele ning STIHL saeketaste teritamine muude teritusvahenditega või selleks mitte ettenähtud tööriistadega võib lõppeda saeketta vigastamisega ning töökäigus purunemisega.

   

  Selleks, et saavutada kiire ja efektiive lõikamine vajame kontrollitud, mõõdetud, teravat ja räsatud saeketast.

    

  13.03.2017 Loe edasi ...
 • HOOLDUSKAMPAANIA - STIHL ANNAB TASUTA!

  STIHL annab FARRONi püsikliendile tasuta õhufiltri, tasuta kütusefiltri ja tasuta süüteküünla.
  2. FARRONi püsiklient maksab edasimüüjale 8€ tööraha vahetatavate varuosadega seotud sõlmede
  puhastamiseks, uute osade vahetamiseks ja seadme kontrolliks (kontrollkäivitus).
  3. Kõik vajalikud lisatööd kooskõlastatakse edasimüüjaga ning teostatakse vastavalt edasimüüja kehtivale
  hinnakirjale ja tööde teostamise ajatabelile (masina üldpuhastus, ketiteritus jms).
  4. Kliendile, kes omab STIHL seadet, kuid ei ole FARRONi püsiklient, kehtib käesolev kampaania peale püsikliendiks
  registreerumist (vaata registreerumise juhendit SIIT)
  5. Kampaania kehtib kuni 30.11.2016

  Hoolduskampaania

  10.10.2016 Loe edasi ...
 • STIHL-i puhurid, mitte ainult puulehtede koristamiseks

  Puudelt jälle langeb lehti
  Selleks aga STIHL-is tehti
  Puhureid nüüd mitut sorti
  Et ei oleks lehetorti
  Õues, pargis, jalus, teel
  Puhu ära STIHL-selt see!

  Enamus eramajaomanikke, kommunaalhooldusettevõtteid, pargihooldajaid ja koristusfirmasid seisavad sügisel silmitsi leheuputusega. Selle likvideerimiseks on kõige loogilisem lahendus lehed kokku puhuda, kasutades selleks STIHL-i lehepuhureid, või teise nimetusega ka õhuluudasid. STIHL-i puhuritel on aga ka mitmeid teisi kasulikke funktsioone ja tootevalikust leiab omale õige masina iga huviline. Alljärgnevalt toome välja erinevad tööd, mida STIHL-i puhurite abil on veel võimalik teha ja ka valikujuhise masina valimiseks.

  STIHL lehepuhur

   

  21.09.2016 Loe edasi ...
 • Muru õhutamine – sinu muru heaolu jaoks.

  LB 540

   

  Muru õhutamine on pinnasesse ja pindmistesse taimejuurtesse vertikaallõigete või sälkude tegemine spetsiaalse seadme abil, nagu näiteks VIKING LB 540 muruõhutaja. Muruvilt, sammal ja muud surnud taimeosad kistakse selle tegevuse käigus maapinnalt üles. Õhk, vesi ning erinevad toitained saavad selle tegevuse järel paremini pinnasesse imenduda, ehk siis pinnas saab „õhutatud“. Sõltuvalt ilmastikust on õhutamiseks sobiv aeg tavaliselt märtsist kuni septembrini, selle aja jooksul võiks seda teha 2 korda. Pinnase temperatuur õhutamiseks võiks olla vähemalt +10°C.

  Hoiatus: nii kevadel, kui sügisel võib esineda kuumalaineid, sellel ajal ei tohi muru õhutada. Muru võib õhutada ka hilissuvel, kuid mitte nii intensiivselt. Murul on endiselt piisavalt jõudu, et taastuta ja talveks piisavalt tugevaks saada. 

   

  20.04.2016 Loe edasi ...
 • Rakvere STIHL esindus uues kuues!

   

  Oleme välja kasvatud lapsekingadest ning aeg on õige astuda järgmine samm. Meie keskus on nüüd uuel aadressil, Jaama puiestee 11, Rakvere.

  Meie uus STIHL ja VIKING esinduskeskus on suurem, avaram, heledam ja üleüldiselt mõnusam nii Teile, kui meile. Oleme laiendanud oma tootevalikut ning ka hooldus on uuenenud, et pakkuda oma olemasolevatele ja uutele klientidele parimaid võimalikke lahendusi ning teenuseid. Meilt leiavad midagi omale nii põlised metsamehed, suvilaomanikud, kui linnamaja peremehed ja – naised.

  Laiendame ka oma renditoodete valikut, et pakkuda klientidele võimalust uusi ja huvitavaid tooteid enne soetamist proovida ja testida. Laiendamisel ei unustatud ka parkimisvõimalusi – parkida saab otse ukse ette!

  Uudisetoodetena on tootevalikus robotniidukid VIKING-ilt, STIHL akuseadmed ja kombisüsteem, uued ja mugavamad STIHL käsitööriistad ning aia- ja kommunaaltehnika John Deere-lt.

  Kohtumiseni uuenenud Forestplus esinduses!

  17.03.2016 Loe edasi ...
 • Innovatsioon Sinu aias - iMow robotniidukid

  VIKING iMow tootevalikusse on lisandunud 3 uut mudelit, mis sellest kevadest ka kõik on Eesti turul saadaval MI 422, MI 422 P, MI 632 PC. Mida lühemat aega teie robotniiduk iMow töötab, seda kiiremini saate oma muru jälle vabalt kasutada. Näide: 500 m2 murupinda niidab mudel MI 422 ideaaltingimustes kõigest 10 tunniga nädalas.

  Täiuslik niitmine

  Ainus, mille robotniiduk juhuse hooleks jätab, on tema niiduteekond. Aga ka siin on juhusel eesmärk: nii saab muru igal pool ühtlaselt niidetud. Ilma jälgi jätmata alati ühepikkuselt. Niitmiskõrguse saab ise määrata keskse niitmiskõrguse reguleerimise kaudu.

  Eriti lihtne käsitsemine

  iMow on kõrgtehnoloogiline seade. Ei pea olema ekspert, et seda kasutada: intuitiivne kasutajaliides teeb rogrammeerimise lihtsaks – hea valgustusega LED-ekraani abil kasvõi pimedas või heledas päikesevalguses. Programmeerimise muutmine on samuti lihtne ja programm on eestikeelne!

   

  16.03.2016 Loe edasi ...
 • Ainulaadse puidust pesakasti valmistamine

  Pesakasti valmistamine on vahva, eriti koos lastega. Käesolev juhend õpetab, kuidas tööriistade, looduse ja loomadega ringi käia. Pesakasti valmistamine ei nõua suuri oskusi.

    

  Kaitseriietus

  Ka aeg-ajalt mootorsaega töötamine eeldab õige kaitsevarustuse kasutamist. Kaitse algab peast. Kandke alati kaitseprille või näokaitset ning isiklikku kõrvakaitset, näiteks kõrvaklappe või kõrvatroppe. Metsas töötades kandke alati ka kiivrit! Samuti peaksite kaitsma oma käsi ja jalgu. Kandke töökindaid ja turvapükse ning jalatseid.

  NB! Kaitseriietus ei asenda ohutut töötehnikat, seetõttu peaksite kindlasti tutvuma ka oma tööriista kasutusjuhendiga.

  Punkt 1: Mida teil vaja läheb

  ▪   Ümmargune palk, läbimõõduga umbes 20 cm

  ▪   Haamer ja naelad (60–80 mm)

  ▪   Elektritrell (puur diameetriga 25–30 mm)

  ▪   Saagimispukk

  ▪   STIHL mootorsaag

  ▪   Isiklik kaitsevarustus (vt ülaltpoolt)